קישורים להארכת ספרים

באפשרותכם לחפש, להאריך, להזמין פריט מתוך המאגר

וכן להוריד קודים לספרים דיגיטליים של "עברית" וספרי שמע "אייקאסט" 

לכניסה לקטלוג - לחצו כאן

המערכת האינטרנטית שלנו היא ידידותית ביותר:

הורדת קופונים של "עברית" או "אייקאסט":

נכנסים לאתר בכתובת https://infocenters.co.il/ramla_lib > לוחצים על "החשבון שלי" ומבצעים התחברות. בשדה שם המשתמש מזינים את מספר הזהות שלכם (ללא אפס בהתחלה) ובשדה הסיסמה מזינים את הסיסמה שלכם או סיסמה ראשונית (ראו התייחסות לסיסמה הראשונית בהערה המודגשת בהמשך עמוד זה) > השאלות/הארכת השאלות > פריטים דיגיטליים > הקצאת קוד.

* שינוי סיסמה:

נכנסים לאתר בכתובת https://infocenters.co.il/ramla_lib לוחצים על "החשבון שלי" ומבצעים התחברות. בשדה שם המשתמש מזינים את מספר הזהות שלכם (ללא אפס בהתחלה) ובשדה הסיסמה מזינים את הסיסמה שלכם או סיסמה ראשונית (ראו התייחסות לסיסמה הראשונית בהערה המודגשת בעמוד זה) > עוברים עם סמן העכבר על שם המשתמש שלכם שמופיע בראש התצוגה > שינוי סיסמה > מזינים בשדה הראשון את הסיסמה הנוכחית > מזינים בשני השדות הבאים את הסיסמה החדשה שבחרתכם > אשר > בפעמים הבאות כשאתם נכנסים לאתר יש להזין את הסיסמה החדשה ולא יהיה עוד צורך בסיסמה הישנה.

* הארכת השאלות:

נכנסים לאתר בכתובת https://infocenters.co.il/ramla_lib לוחצים על "החשבון שלי" ומבצעים התחברות. בשדה שם המשתמש מזינים את מספר הזהות שלכם (ללא אפס בהתחלה) ובשדה הסיסמה מזינים את הסיסמה שלכם או סיסמה ראשונית (ראו התייחסות לסיסמה הראשונית בהערה המודגשת בעמוד זה) > השאלות/הארכת השאלות > הארכה על הפריט הרצוי.

* הזמנת פריטים:

נכנסים לאתר בכתובת https://infocenters.co.il/ramla_lib לוחצים על "החשבון שלי" ומבצעים התחברות. בשדה שם המשתמש מזינים את מספר הזהות שלכם (ללא אפס בהתחלה) ובשדה הסיסמה מזינים את הסיסמה שלכם או סיסמה ראשונית (ראו התייחסות לסיסמה הראשונית בהערה המודגשת בעמוד זה) > חיפוש מהיר בתפריט הראשי > איתור הפריט הרצוי > הזמנה > אישור הזמנה.

* עיון בקטלוג:

נכנסים לאתר בכתובת https://infocenters.co.il/ramla_lib > מעיינים במבחר הפריטים.

הערה לגבי סיסמה ראשונית – במידה ולא שיניתם עדיין את סיסמתכם, הסיסמה תיהיה RL ולאחריה מספר הזהות שלכם, למשל: עבור מספר הזהות 123456789 הסיסמה תיהיה RL123456789.

קוראים יקרים, שימו לב! חשוב לשנות את הסיסמה הראשונית שלכם לסיסמה אישית שונה שתבחרו ולזכור אותה לפעמים הבאות.


מנויים יקרים,
ניתן גם לקבל קודים לספרים דיגיטליים של "עברית" וספרי שמע "אייקאסט"
באמצעות שליחה של:שמכם המלא, מספר הזהות ומספר הפלאפון של בעל המנוי בספרייה
אל כתובת המייל: rblsmile@gmail.com
וודאו שלא שכחתם לציין איזה קוד תרצו.

 קריאה ושמיעה מהנה,
צוות ספריית בלפר.