תערוכת פיסול חט"ב נווה יהונתן

 

תערוכת פיסול של חט"ב "נווה יונתן" בספריית "בלפר" רמלה  

ביום ג' ה 20/2/07 התקיים טקס השקת תערוכה פיסול של תלמידי חט"ב "נווה יונתן" בספרייה ברמלה, הנושא את השם "מריאליזם למופשט" נכבדים רבים כיבדו בנוכחותם את התלמידים וצוות בית הספר מנכ"ל עיריית רמלה מר עופר תודר הגב' שוש שגיא מפקחת על הוראת אומנות במחוז מרכז, הורים מורים ובני משפחה. 

את האורחים בכניסה לאולם התצוגה קיבל תלמיד הכיתה בנגינה בגיטרה והנעים בנגינתו את אוזני הבאים.

בתערוכה הוצגו 12 פסלים שהוסבו לאדניות ו12 מסגרות תלת ממדיות, שיטת הפיסול גבס ועיתונים ומחזור חומרים שילוב אלמנטים אומנותיים מתחום הפיסול והציור למיקשה אחת של חגיגת צורות וצבע. בתוצרים ניכרת רוח היצירתיות ואהבת האומנות של התלמידים.

השתלבו זה בזה הדמיון והמציאות, חוויה אומנותית טהורה וראשונית.

המורה לאומנות הגב' לביאה צבי שהנחתה את הילדים סיפרה בהתרגשות על החוויה שעברה עם תלמידי כיתתה בתהליך המיוחד ועל הנאתה המרובה מכל תלמיד ותלמידה הן מהפך האישי והן בפן הביצועי,  כמו כן הגב' לביאה צבי הודתה והביעה הערכה לכל הגורמים המעורבים מנהלת בתי הספר הגב' אורית לבון המפקחת על הוראת האומנות הגב' שוש שגיא והגב' לבקוביץ דניאלה מנהלת הספרייה שסייעו לפתיחת הכיתה הייחודית והביאו את הכיתה עם הלום – לתערוכה הנהדרת והססגונית.

האורחים בתערוכה קיבלו בכניסה קטלוג המוצגים וכמובן את רשומהם רשמו בספר האורחים. 

תלמידי כיתות האומנות הסתובבו בתערוכה מלאי גאווה וחדות יצירה לשמע הביקורות הנפלאות  והתישבוחות שחילקו מבקרי התערוכה – והיו אף כאלה שהציעו לרכוש את היצירות הנפלאות.

ניכר ביצירות כי "אומנות היא ראי הנפש".

 

הנכם מוזמנים לקחת חלק בחוויה